Vysoké Mýto, Pražská 533
tel.: 606 216 614
info@tapety-samolepky.cz

Povrchová úprava betonů

Povrchové úpravy betonu - Disbon

Běžné betonové podlahy nejsou bez odpovídající povrchové úpravy odolné mechanickému ani chemickému namáhání. Na nátěry betonových podlah bychom neměli zapomínat ani v užitkových místnostech obytných domů. Zejména v průmyslových provozech jsou podlahy vystaveny silnému namáhání, které je může rychle poškodit. Mnoho výrobních procesů vyžaduje specifické vlastnosti podlahy, jako je zvýšená chemická odolnost, nebo svod statické elektřiny. Široké spektrum použití nabízejí i podlahy v exteriéru, jako jsou terasy, balkony nebo lodžie. Spolehlivý nátěrový systém zde působí nejen jako estetický prvek, ale chrání i stavbu samotnou před účinky povětrnosti. Program podlahových nátěrů Disbon všechny tyto požadavky spolehlivě zabezpečí.

Disbon 481 EP - Uniprimer

Vodouředitelný dvousložkový základní nátěr s pojivy z epoxidové pryskyřice je určen na nesavé podklady.
Balení: 1kg, 10kg

Obal Disbon 481
Disbon 404

Vodouředitelný jednosložkový lak na betonové podlahy. Vhodný jako nátěr pro retenční vany na oleje a ropné produkty na bázi metakrylátu, vyztužený uhlíkovými vlákny. Ochranný nátěr minerálních podlah s nízkým zatížením v interiéru i exteriéru.
Tónovatelný dle vzorníků.
Balení: 2,5l, 12,5l

Obal Disbon 404
Disbopox 447

Vodouředitelná dvousložková nátěrová hmota na bázi epoxidové pryskyřice. Na mírně a středně namáhané podlahy průmyslových a obchodních objektů. Materiál je vhodný i k nátěru stěn, kde je vyžadována vysoká mechanická odolnost a odolnost proti chemickým látkám.
Tónovatelný dle vzorníků.
Balení: 10kg

Obal Disbon 447
Disbopox 442

Vodouředitelný dvoukomponentní epoxidový nátěr pro podlahy v garážích, skladech a sklepích. Odolává změkčovadlům z pneumatik, benzínům, olejům a posypové soli.
Tónovatelný dle vzorníků.
Balení: 10kg

Obal DisboPOX 442
Dispoxid 464

Pigmentovaná nátěrová hmota na bázi epoxidové pryskyřice pro vysoce namáhané podlahové nátěry v průmyslu a dílenských provozech.
Dodáván v odstínech šedé, další odstíny na dotaz.
Balení: 25kg

 

Disboxid 464

Tónujeme vnitřní a fasádní barvy, omítky a lazury.
Dodáváme zateplovací systémy.
Prodáváme tapety, fototapety, samolepky, dekorace a samolepicí folie.
Poskytujeme odborné poradenství.