Vysoké Mýto, Pražská 533
tel.: 606 216 614
info@tapety-samolepky.cz

Fasádní barvy


Tónujeme fasádní barvy všech materiálových bází: akrylátové, silikonové, silikonové s uhlíkovým vláknem, silikátové.
Značka Caparol se za více než 115 let své existence na trhu stala synonymem pro nejvyšší kvalitu v oblasti fasádních barev. Od počátku své existence stojí v čele vývoje nových výrobků na trhu. Všechny produkty se vyznačují špičkovou kvalitou a určují směr dalšího vývoje v oboru. Nejkvalitnější suroviny, moderní výrobní technologie a přísná kontrola kvality Vám dávají jistotu, že v širokém výrobním programu fasádních barev Caparol najdete materiál, který bude odpovídat Vašim estetickým a technickým požadavkům na fasádu.

Barvy je možné zakoupit i na našem e-shopu: www.tapety-samolepky.cz

1. Akrylátové - disperzní fasádní barvy

Fasádní disperzní barvy Caparol jsou pro svou univerzálnost vhodné prakticky na všechny běžné stavební podklady. Jejich výhodou je možnost probarvení téměr do všech barevných odstínů. Barvy mají velmi vysokou odolnost proti srážkové vodě a agresivním složkám ovzduší, optimální UV stabilitu a dobrou propustnost pro vodní páry.

Capamur Finish

Disperzní fasádní barva zesílená siloxanem. Pro kvalitní nátěry s vysokou odolností proti vlivům povětrnosti. Vysoce hodnotný fasádní nátěr se vyznačuje optimální ochranou proti vlhkosti, dále vysokou schopností propouštět vodní páry u cementových a vápenocementových omítek, disperzních omítek a omítek na bázi umělé pryskyřice.
Tónování  na prodejně dle vzorníků Caparol, RAL, NCS...
Balení: 2,5l, 10l

Obal Capamur Finish

2. Silikonové fasádní barvy

Silikonové fasádní barvy Caparol mají všechny pozitivní vlastnosti, které jsou požadovány po moderním fasádním nátěru. Vyznačují se vysokou odolností proti srážkové vodě a výbornou propustností pro vodní páry. Barvy mají výbornou odolnost proti agresivním složkám ve znečištěném ovzduší. Díky  technologii Caparol Clean Concept mají povrchy fasád vynikající "samočisticí schopnosti". Silikonové fasádní barvy Caparol je možné tónovat v široké škále barevných odstínů.

Amphisilan

Matná fasádní barva s pojivem na bázi silikonové pryskyřice. Barva má vynikající samočisticí schopnosti. Vyznačuje se dobrou odolností proti srážkové vodě a vysokou paropropustností, vhodná k nátěrům minerálních fasádních omítek, stejně jako k novým nátěrům pevných silikátových a matných disperzních barev a omítek. Pro své specifické vlastnosti se výborně hodí i pro památkově chráněné objekty a vápenné omítky.
Tónování na prodejně dle vzorníků Caparol, RAL, NCS...
Balení: 2,5l, 10l

Obal Amphisilan
Muresko

Univerzální silikonová fasádní barva s velmi dobrou ochranou proti vlhkosti, vysokou prodyšností pro vodní páry a CO2. SilaCryl báze zaručuje možnost tónování v široké barevné škále, dobrou přídržnost  i odolnost vůči vlivům povětrnosti.
Tónování na prodejně dle vzorníků Caparol, RAL, NCS...
Balení: 2,5l, 10l

Obal Muresko
Carbosol

Fasádní barva na bázi silikonových pryskyřic využívající nanotechnologie. Barva s plnícími vlastnostmi vyztužená uhlíkovými vlákny. Vyznačuje se mimořádnou ochranou proti vlivům povětrnosti, vysokou vodoodpudivostí, minimálním sklonem ke znečištění a vysokou ochranou proti usazování plísní a řas. Rozptýlená uhlíková vlákna zvyšují mechanickou odolnost povrchu a zabraňují tvorbě trhlin. Barva je vhodná pro renovaci fasád napadených plísněmi a řasami. Natřený povrch je minerálního charakteru, matný, vysoce propustný pro vodní páry.
Tónování dle vzorníků Caparol, RAL, NCS...
Balení: 7kg, 22kg

Obal CarboSol

3. Silikátové fasádní barvy

Silikátové barvy Caparol naleznou uplatnění tam, kde jsou kladeny vysoké požadavky na paropropustnost nátěru. Používají se především na historických objektech a všude, kde je možný výskyt vlhkosti ve zdivu. Vzhledem ke skutečnosti, že se k jejich tónování využívají anorganické pigmenty, je rozsah odstínů, které lze natónovat, částečně omezen.

Sylitol Fassadenfarbe

Fasádní barva na bázi silikátu, vyznačující se vysokou kryvostí a odolností proti škodlivinám v kyselém ovzduší, nekříduje. Barvu lze výborně aplikovat na minerální podklady, vápenopísková zdiva, zdiva z přírodního kamene bez výkvětů a na nosné silikátové nátěry. Je obzvláště vhodná k rekonstrukci uměleckých a památkových objektů.
Tónování dle vzorníků Caparol, RAL, NCS...
Balení: 25kg

Obal Sylitol Fassadenfarbe
Sylitol Finish 130

Modifikovaná disperzně-silikátová fasádní barva. Pro rovnoměrné, pravidelné, přirozeně matné nátěry minerální podkladů a starých nátěrů. Výborně kryje. Obzvláště vhodná ke sjednocujícím nátěrům ploch, které zaschly v nestejnoměrném barevném odstínu.
Tónování na prodejně dle vzorníků Caparol RAL, NCS...
Balení : 2,5l, 10l

Obal Sylitol Finish 130

Tónujeme vnitřní a fasádní barvy, omítky a lazury.
Dodáváme zateplovací systémy.
Prodáváme tapety, fototapety, samolepky, dekorace a samolepicí folie.
Poskytujeme odborné poradenství.