Vysoké Mýto, Pražská 533
tel.: 606 216 614
info@tapety-samolepky.cz

Omítky

1. Disperzní omítky na sokl

Capatect KD-Buntsteinputz (CapaStone)

Tenkovrstvá omítka v 11 barevných odstínech s pojivy ze syntetické pryskyřice, obsahuje přírodní mletý kámen. Vhodná pro provedení vnějších i vnitřních vysoce namáhaných robustních dekorativních ploch např.: soklů, schodišť, předsíní, chodeb a sloupů. Odolná vůči otěru, s hedvábným leskem. Dobře propouští vodní páry, odolává alkáliím. Vodouředitelná, ekologická a bez zápachu.
Balení: 25kg

Buntsteinputz - obal
Odstíny Capatect KD-Buntsteinputz

2. Silikonové omítky

Silikonové omítky Capatect SH mají všechny pozitivní vlastnosti, které jsou požadovány po moderní povrchové úpravě fasády. Vyznačují se vysokou odolností proti srážkové vodě, agresivním složkám ve znečištěném ovzduší a výbornou propustností pro vodní páry. Díky technologii Caparol Clean Concept mají povrchy fasád vynikající "samočisticí schopnosti".
Novinkou mezi silikonovými omítkami Caparol je produkt Carbopor. Jde o novou řadu omítek, které jsou vyztuženy uhlíkovým vláknem. Použití omítek Carbopor garantuje výrazně vyšší životnost fasády oproti běžným materiálům. Použití nanotechnologií zajišťuje omítkám Carbopor mimořádně dobré "samočisticí schopnosti" a jejich barvy zůstávají po dlouhou dobu svěží. Ve spojení s tmely řady Carbon je možné volit podstatně sytější odstíny na zateplovacích systémech, neboť lépe odolávají teplotně podmíněnému namáhání. Silikonové omítky je možné tónovat v široké škále barevných odstínů.

Capatect Silikon Fassadenputz W

Silikonová dekorativní omítka se strukturou zrno na zrno je určena pro povrchové úpravy fasád. Vhodná jako krycí vrstva na kontaktní tepelně izolační systémy Capatect. Odolává povětrnostním vlivům, vodoodpudivá. Dobře propouší vodní páru, snadno zpracovatelná a strukturovatelná.
Capatect Silikon Fassadenputz W - hlazená (točená, zrno na zrno) -  zrnitost 1,5 mm; 2 mm
Tónování na prodejně dle vzorníků Caparol, RAL, NCS...
Balení: 25kg

Capatect Silikon Fassadenputz W - obrázek
Capatect SH - Reibputz

Vysoce kvalitní silikonová dekorativní omítka se strukturou zrno na zrno je určena pro povrchové úpravy fasád. Vhodná jako krycí vrstva na kontaktní tepelně izolační systémy Capatect a na sanační omítkové systémy. Odolává povětrnostním vlivům podle VOB, vodoodpudivá. Dobře propouší vodní páru, snadno zpracovatelná a strukturovatelná.
SH - Reibputz (točená, zrno na zrno) -  zrnitost 1,5 mm; 2 mm
SH - Rillenputz (rýhovaná, čárkovaná) - zrnitost 2 mm
Tónování na prodejně dle vzorníků Caparol, RAL, NCS...
Balení: 25kg

Obal Capatect SH - Reibputz
Capatect CarboPor

Silikonová omítka vyztužená uhlíkovými vlákny zajišťujícími mimořádnou mechanickou odolnost. Dekorativní omítka se strukturou zrno na zrno je určena pro povrchové úpravy fasád. Vhodná jako krycí vrstva na kontaktní tepelně izolační systémy Capatect a na sanační omítkové systémy. Díky fotokatalytickému účinku se strukturované omítky Capatect CarboPor vyznačují aktivním samočisticím efektem a zvýšenou ochranou omítky proti primárnímu napadení mikroorganismy (řasami a houbami).
Reibputz - hlazená (točená, zrno na zrno) -  zrnitost 1mm; 1,5 mm; 2 mm
Tónování dle vzorníků Caparol, RAL, NCS...
Balení: 25kg

Obal CarboPor Reibputz
Capatect SH Modellierputz

Silikonová jemnozrnná omítka, ideální pro vytváření imitací betonu na fasádách, zateplovacích systémech a v interiérech. Vedle tvorby "betonových povrchů" umožňuje modelovat širokou škálu různých struktur.
Omítka Capatect SH Modellierputz je vysoce difúzní, hydrofobní, a má vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a znečistění, je odolná proti průmyslovým odpadním plynům a napadení mikroorganismy. Omítka je vhodná jako krycí vrstva na kombinované tepelně izolační systémy Capatect.

Tónování na prodejně dle vzorníků.

 

Obal SH Modellierputz
SH-Modellierpuzt

3.Silikátové omítky

Capatect SI

Vysoce kvalitní silikátová omítka k okamžitému použití v exteriéru. Obzvláště vhodná pro provedení jednotné struktury velkých souvislých ploch a fasád, protože disponuje vyrovnanou zrnitostí a je snadno zpracovatelná.
SI Reibputz - hlazená (točená, zrno na zrno) -  zrnitost 1,5 mm; 2 mm; 3 mm
SI Rillenputz  - strukturovaná (rýhovaná, čárkovaná) - zrnitost 2 mm; 3 mm
Tónování na prodejně dle vzorníků Caparol, RAL, NCS...
Balení: 25kg

Obal Capatect SI Reibputz
Obal Capatect SI Rillenputz

4. Minerální omítky

Capatect Uni

Jemná minerální omítka k vytváření hladkých nebo strukturovaných povrchů na tepelně izolačních systémech Capatect, ale i jádrových omítkách a dalších podkladech ve vnějším i vnitřním prostředí.
Uplatnění nalezne především při zateplování historických objektů, kde věrně napodobí štukové povrchy fasád. Po nátěru vhodnou fasádní barvou poskytuje dobrou ochranu proti vlivům povětrnosti.
Balení: 25kg

Obal Capatect Uni

5. Sanační omítky

Capatect Vorspritz - podhoz

Postřiková malta (vrstva na zvýšení přilnavosti) na nasákavé podklady v systému sanačních omítek Capatect podle WTA. Certifikována podle WTA 2-9-04. 
Hotová, rychle tuhnoucí, postřiková malta slouží jako vrstva na zvýšení přilnavosti mezi zdivem a následnými omítkami.

Obal Capatect Vorspritz
Capatect Saniersystem 032

Sanační omítka na vytváření suchých omítkových ploch bez výkvětu solí. Rychlé a snadné zpracování.
Hotová hydrofobní minerální sanační omítka na vlhké zdivo nebo na zdivo s obsahem solí za účelem dosažení suchého povrchu bez výkvětů ve vnitřních a vnějších prostorech.

Obal Capatect Saniersystem
Histolith Feinputz - Histolith hlazená omítka

Minerální jemná omítka pro vnější i vnitřní užití. Jemná vápenná omítka pro povrchovou úpravu sanačního systému Histolith a vápenné omítky Histolith i pro jiné minerální omítky ve vnitřním i vnějším užití.

Obal Histolith Feinputz

6. Meldorfer

Obkladové pásky Meldorfer umožňují rychle a snadno vytvořit optiku režného zdiva. Uplatnění naleznou nejenom na běžném masivním zdivu, ale především na tepelně izolačních systémech. Díky své nízké hmotnosti nevyžadují, na rozdíl od keramických obkladů, žádnou zvláštní přípravu tepelně izolačního systému. Skladba systému je stejná jako při použití tenkovrstvých omítek. Nedochází tedy k žádnému navýšení ceny zateplovacího systému, jako je tomu v případě použití keramických obkladů. Další výhodou pásků Meldorfer je jejich snadná a rychlá aplikace. Lepení a spárování probíhá v jednom kroku, dochází tak k výrazné úspoře času a nákladů na montáž. Podstatně se rovněž snižuje riziko znečištění obkladů, ke kterému často dochází při dodatečném spárování. Široká nabídka odstínů přináší mnoho možností a kombinací, jak fasádu ztvárnit podle individuálních představ každého investora.
Pásky jsou vyrobeny z křemenného písku, pigmentů a organických pojiv. Odolávají mechanickému zatížení, povětrnostním vlivům a UV záření.


Obkladové pásky Meldorfer přímé – typ cihla
Balení 3 m2 obsahuje 144 ks obkladových pásků o rozměru 240 x 71 mm.
Obkladové pásky Meldorfer rohové - typ cihla
Běhoun může mít rozměr celé cihly nebo 3/4 cihly. Balení s celými cihlami obsahuje 36 ks rohových pásků o rozměru 240 x 115 x 71 mm (poslední číslo značí výšku). Pokrytá plocha je cca 0,36 m2 při šířce spar 12 mm.
Balení s 3/4 cihlami obsahuje 36 ks rohových pásků o rozměru 175 x 115 x 71 mm (poslední číslo značí výšku). Pokrytá plocha je cca 0,29 m2 při šířce spar 12 mm.

Obkladové pásky Meldorfer přímé
Obkladové pásky Meldorfer rohové
Meldorfer

Obkladové pásky Meldorfer přímé, typ pískovec
Balení je směs více rozměrů, jako běžné pískovcové zdivo.
Balení obsahuje: 45 ks pásků 300 x 52 mm, 45 ks pásků 300 x 71 mm, 19 ks pásků 300 x 135 mm.
Obkladové pásky Meldorfer rohové, typ pískovec
Balení je směs více rozměrů, jako běžné pískovcové zdivo.
Balení obsahuje: 12 ks rohových pásků 240 x 115 x 52 mm, 12 ks rohových pásků 240 x 115 x 71 mm, 9 ks rohových pásků 240 x 115 x 135 mm (poslední číslo značí výšku).

Obkladové pásky Meldorfer přímé, typ pískovec
Obkladové pásky Meldorfer rohové, typ pískovec
Meldorfer pískovec

Meldorfer lepicí a spárovací tmel
Specifické vlastnosti materiálu umožňují lepení a spárování obkladových pásků Meldorfer v jednom kroku. Dodává se v šedé a bílé barvě. Balení: 25kg

Obal - Meldorfer lepicí a spárovací tmel

Tónujeme vnitřní a fasádní barvy, omítky a lazury.
Dodáváme zateplovací systémy.
Prodáváme tapety, fototapety, samolepky, dekorace a samolepicí folie.
Poskytujeme odborné poradenství.