Vysoké Mýto, Pražská 533
tel.: 606 216 614
info@tapety-samolepky.cz

Zateplovací systémy

Úspora energie je bezpochyby nejjistějším a nejekologičtějším druhem "získávání energie".
V systémech Capatect nabízí firma Caparol optimální izolační systémy pro novostavby, přestavby i sanace.
Řady výrobků BASIC-LINE, TOP-LINE, MINERA-LINE, ECO-LINE, CAPATECT CARBON pokrývají veškeré možné požadavky po stránce technických i osobních hledisek. Všechny systémy odpovídají předpisům Evropské organizace pro technické schvalování (EOTA) ETAG 004 a pokynům pro udělování evropského technického schválení ETAG 004 i odpovídajícím národním předpisům.

CAPATECT BASIC-LINE výhodné zateplení
Klasická varianta BASIC-LINE je tepelně izolační kombinovaný systém s fasádním polystyrenem jako izolačním materiálem. Po desetiletí osvědčená varianta splňuje v ekonomickém a technickém ohledu veškeré požadavky na izolace venkovních stěn.

Skladba BASIS-LINE
Skladba zateplovacího systému

CAPATECT TOP-LINE perfektní zateplení
Špičkový polystyrenový izolační systém TOP-LINE využívá HiTech komponent. Dosahuje optimální izolační účinnosti pomocí nově vyvinutých izolačních desek Capatect Dalmatin. Extrémně odolný systém s elastickou armovací vrstnou. Vrchní omítka na bázi silikonové pryskyřice je vysoce prodyšná a výborně odpuzuje nečistoty.

Skladba CAPATECT TOP-LINE

CAPATECT CARBON fasáda nové generace
CAPATECT CARBON je tepelně izolační systém využívající rozptýlená uhlíková vlákna jako volnou výztuž ve vnějším souvrství. Díky jejich pevnosti je potom celý systém nejen mimořádně odolný mechanickému poškození (podle skladby je zaručena rázová odolnost až 50J), ale je i méně náchylný vzniku termicky podmíněných poškození. Proto je vhodný i na tepelně izolační systémy s výrazně tmavými barevnými odstíny omítky.

Skladba CAPATECT CARBON

CAPATECT MINERA-LINE čistě minerální zateplení
Nanejvýš kvalitní izolační systém MINERA-LINE je extrémně difúzní, robustní, nehořlavý a má dlouhou životnost z důvodu použití výhradně minerálních složek – izolačního materiálu z minerálních vláken, minerálních tmelů a šlechtěných omítek.

Skladba MINERA-LINE
Skladba zateplovacího systému II

CAPATECT ECO-LINE přírodní zateplení
ECO-LINE je izolační systém s výhradně biologickými a minerálními složkami. Izolační materiál ze stoprocentně obnovitelného zdroje průmyslového konopí či korkových desek, minerální tmely a minerální šlechtěné omítky zaručují izolaci vnějších stěn maximálně šetřící životní prostředí.

Skladba ECO-LINE

Tónujeme vnitřní a fasádní barvy, omítky a lazury.
Dodáváme zateplovací systémy.
Prodáváme tapety, fototapety, samolepky, dekorace a samolepicí folie.
Poskytujeme odborné poradenství.